Lista produktów marki Moccamaster

Ekspresy do kawy Moccamaster

Technivorm to holenderska firma, która od 1969 roku produkuje swoje kultowe ekspresy do kawy Moccamaster. Produkcja odbywa się ręcznie w Holandii. Ekspresy posiadają doskonałe osiągnięcia i zdobyły liczne wyróżnienia i nagrody za jakość swoich produktów. Są zgodne z wymaganiami ECBC/SCAE/SCAA. Ekspresy MoccaMaster są idealne do parzenia kawy w domu i małym biurze.

Moccamaster

Idealny do domu, małego biura lub dla tego komu duży dzbanek kawy w stałej temperaturze absolutnie w niczym nie przeszkadza! O kim mowa? O numerze 1 wśród przelewówek!

Przelewówki

Parę dekad temu przelewówki były bardzo popularne. Prawie w każdym domu można było je spotkać. Wraz z nastaniem i zadomowieniem się ekspresów ciśnieniowych przelewówki poszły w odstawkę. Teraz wracają do łask. Moccamaster spodoba się wszystkim tym, którzy gustują w średnio i jasno palonych ziarnach oraz cenią sobie szybkie i sprawne przygotowanie kawy. W Moccamasterze kawę przygotujesz w od 4-7minut i dodatkowo nie stracisz czasu na pracochłonne mycie. Czyszczenie Moccamastera polega na odkamienieniu go co jakiś czas plus codziennym myciu elementów z którymi kawa miała styczność. Gwarantujemy, że zajmie Ci to minutę. 

Mocca Master

Kolorystyka dostępna przy wyborze ekspresu przelewowego Moccamaster to prawdziwa tęcza kolorów. Dostępny jest on bowiem w prawie każdym kolorze jaki byśmy sobie wymarzyli. Maszyny Moccamaster produkowane są ręcznie w Holandii z dbałością o każdy element. Dlatego też prócz tego, że Moccamaster robi świetną kawę, jest prosty w obsłudze, szybki do wyczyszczenia to w dodatku może stać się także pięknym elementem w kuchni, dodać jej uroku i roztaczać podczas parzenia cudowny aromat, tak by nosy wszystkich spowodowały jedną myśl - Dajcie mi kawy!