Lista produktów marki Axor

Axor - producent środków używanych do konserwacji urządzeń gospodarstwa domowego

Firma Axor została założona we Włoszech w 1983 roku i jest pionierem w produkcji produktów chemicznych używanych do pielęgnacji i konserwacji urządzeń gospodarstwa domowego w tym ekspresów do kawy.

Firma produkuje detergenty, środki do usuwania kamienia, odtłuszczacze, produkty dekarbonizacji, zmiękczacze, środki demineralizujące wodę oraz produkty zapachowe, które są używane do czyszczenia i prawidłowej konserwacji urządzeń gospodarstwa domowego.

Zapewnienie długiej żywotności elektrycznych urządzeń gospodarstwa domowego, wyeliminowanie problemów związanych z działaniem sprzętu (formacje wapienne, tłuszcz, szlam, brud, zwęglenie, nieprzyjemne zapachy itp.) oraz zapewnienie łatwości użytkowania samych produktów to cele który Axor zawsze realizował z zaangażowaniem i osiągał doskonałe wyniki.

Drogie i zaawansowane technologicznie urządzenia wymagają częstej naprawy lub wymiany z powodu złej konserwacji. Dla każdego rodzaju sprzętu, od pralki do zmywarki, od lodówki do piekarnika, od próżni do systemów prasowania, od powierzchni do gotowania do ekspresu do kawy, od suszarki do klimatyzatora, to znaczy dla każdego urządzenia, które sprawia, że ​​nasze życie jest łatwe i przyjemne, Axor zaprojektował i opracował szereg wysokiej jakości produktów, dystrybuowanych na całym świecie.

Celem firmy jest przyczynienie się do ulepszeń w dziedzinie czyszczenia poprzez tworzenie skutecznych produktów o zmniejszonym wpływie na środowisko i odpowiednią ewolucję technologiczną sprzętu, co wiąże się z ciągłym zaangażowaniem Axor w modernizację i poszukiwanie rozwiązań w wytwarzanie coraz skuteczniejszych produktów, które są łatwe w użyciu i zgodne z wymogami bezpieczeństwa i mają minimalny wpływ na środowisko.

Certyfikat jakości EN ISO 9001: 2008 i certyfikat środowiskowy EN ISO 14001: 2004 wpisują się w tę filozofię biznesową, wykazując zaangażowanie w innowacje, ale także odpowiedzialność wobec ludzi i środowiska. Zastosowanie wybranych surowców, zgodnie z przepisami i starannym i żmudnym procesem produkcyjnym, całkowita identyfikowalność, włoska produkcja, potwierdzają niezawodność Axor srl, firmy, z którą klienci mogą mieć pewność w zakresie opieki i konserwacji ich urządzeń.

Dzięki szerokiej gamie proponowanych produktów, zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego, Axor Ltd. obsługuje zarówno rodziny, jak i firmy, hotele, obiekty publiczne i prywatne, szukające skutecznych, niezawodnych i niedrogich rozwiązań, dla których czystość jest obowiązkowa, a nie tylko synonimem jakości.