Lista produktów marki Vitamix

Profesjonalne blendery do barów i kuchni Vitamix

Vitamix ® Commercial to światowy lider w zakresie produkcji profesjonalnych urządzeń do barów i kuchni, specjalizujący się w obsłudze największych światowych sieci gastronomicznych.

Vitamix to urządzenie wielofunkcyjne, które zastępuje 10 urządzeń kuchennych, oraz wykonuje 50 różnych czynności związanych z gotowaniem i przyrządzaniem posiłków. Dlatego znalazł uznanie wśród największych szefów kuchni, a z jego pomocy korzystają najlepsze restauracje, szkoły kulinarne na całym świecie. Jego niezwykle mocny, potężny silnik nie ma sobie równych pośród innych sprzętów AGD.

Vitamix to urządzenie niezawodne z 3-letnią gwarancją. Laserowo wycinane ostrze ze stali chirurgicznej i precyzyjnie zaprojektowany dzban, oraz najwyższa jakość materiałów użytych do budowy urządzenia, sprawiają, iż Vitamix zdobywa nieustanne zaufanie i rzeszę nowych klientów od 1921 r., kiedy to W.G. „Papa” Barnard rozpoczął sprzedaż swego genialnego wynalazku.

Vitamix przygotowuje pełnowartościowe potrawy, tnąc błony warzyw i owoców, tak, aby były one podane w najlepszej, przyswajalnej postaci. Nie tracąc przy tym cennego błonnika, witamin, minerałów oraz antyoksydantów. Nawet obierki, skórki warzyw i owoców, oraz pestki zostaną sproszkowane, i po zblendowaniu z innymi składnikami stworzą zdrowe, pyszne napoje, sosy, zupy i dressingi.