Promocje

Porady, Ciekawostki

Odwiedź nasz blog

Naturalne herbaty owocowe na wagę


Począwszy od naszych polskich malin, jabłek, jeżyn, róży, itd., poprzez egzotyczne jak marakuja, pitaja, ananas, jagody goji czy dodatki takie jak cenny szafran czy aromatyczna bergamotka. To wszystko i wiele wiele więcej znajdziecie w kategorii „Herbaty owocowe”.

Połączenia smaków już znanych dla większości z nietypowymi dodatkami, mieszanki suszy owocowych dedykowane dla tych którzy szukają czegoś rozgrzewającego i dla tych, którzy szukają smaku na leniwe poranki. Nasze mieszanki owocowe są kompozycjami suszonych, liofilizowanych lub kandyzowanych owoców, nasion, pestek, liści czy kwiatów. Wszystkie składniki tych herbat są w 100% naturalne.

Owocowe mieszanki nie zawierają teiny jak to jest w przypadku herbaty czarnej, zielonej czy pu-erha. Można je więc pić bez ograniczeń, można podawać je dzieciom, kobietom w ciąży czy dorosłym którzy szukają alternatywy do picia. Mieszanki owocowe można pić na ciepło i na zimno. Dodatkowym bonusem jest to, że niektóre z nich po zaparzeniu można w całości zjeść i są bardzo smaczne.

Nie czekaj! Wybierz swój smak i rozkoszuj się przyjemnymi chwilami z herbatą najwyższej jakości od Zaparzymy.pl.

Porady i ciekawostki o herbacie, temperaturze parzenia itp. znajdziecie na naszym blogu: Temat pobudzający teiną – herbata!.

Herbata owocowa 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 27 elementów