Świąteczny prezentowy podpowiadacz - z przymrużeniem oka ;)

Dla Mamy, dla Taty, coś dla Siostry i Babci, a i jeszcze dla Wujka Zdzisia no i oczywiście dla Mamusi.

Bliskich  do obdarowania prezentami bez liku, a pomysły się wyczerpują, bo rok w rok chcemy by pod choinką przysłowiowy wujek Zdzisio znalazł coś co mu się spodoba i przyda i jeszcze w dodatku będzie oryginalne i hmmm nie będzie to kolejna para skarpet w renifery, o których przecież marzy nasz wujaszek (leciutko ironizujemy ;) )

No więc do czego zmierzamy :)  Proponujemy by pod choinkami w uroczych papierowych torebeczkach lub pudełeczkach Wasi bliscy znaleźli kawę i herbatę :)
Mogą to być kawy i herbaty z różnych miejsc i różnych sklepów, ale po co jak mogą być ze sklepu Zaparzymy.pl ;)


Dlaczego kawa i herbata to dobry upominek?

  1. W każdym domu pije się kawę i herbatę lub tylko jedno z wymienionych.
  2. Tylko dziwni ludzie nie lubią kawy i herbaty.
  3. Ten prezent da się skonsumować i hmm to chyba powinno być na pierwszym miejscu naszej listy…
  4. Kawa i herbata to prezent, na który nie wydamy milionów(chyba ze chcemy kilogram Kopi Luwaka dla każdego)
  5. Ten prezent będzie przypominał przy śniadaniu lub wieczornym kubeczku herbaty obdarowanemu, że jest ktoś kto chciał mu umilić te chwile.
  6. Jak sam obdarowany nie wypije to może chociaż poczęstuje znajomych.
  7. Kawa i herbata nie zadaje głupich pytań, kawa i herbata rozumie!    

    

Prezenty z kawą i herbatą

Kawa i herbata na prezent

Zalety upominku w postaci kawy i herbaty moglibyśmy mnożyć w nieskończoność :)  no ale po co jak i tak wiesz już co kupić ;)

Zapraszamy więc do sklepów z kawą i herbatą. Do naszego sklepu też zapraszamy! Mamy dla Was w ofercie spory wybór kaw i herbat. Mamy też w zakładce prezenty gotowe kompozycje prezentowe. Nic tylko brać ;)

Chcielibyśmy też życzyć Wam (czyli Wszystkim tym co doczytali do końca i nie zwątpili przy pierwszej wzmiance o wujaszku Zdzisiu) w te święta by były: rodzinne, spokojne, radosne, pachnące aromatyczną kawą i pierniczkami, a wieczorem herbatą i jeszcze większą ilością pierniczków ;-D

Odpocznijcie, zbierajcie siły na 2020 rok, bo Zaparzymy.pl szykuje dla Was mnóstwo nowości, tony kawy do wypicia, a herbaty jeszcze więcej :)


Hoł Hoł Hoł powiedział Święty Mikołaj popijając espresso z kawy Espresso Gold Blend w filiżance od Loveramics’a, jednocześnie myśląc o tym że wieczorem przy kominku razem z Mikołajową będą… sączyć herbatę Winter Romance!

Chcecie być jak Mikołaj i Mikołajowa? Zapraszamy :) kliknij tutaj ;)
PS. Jak zgadzasz się z nami kliknij „like” na FB i zaobserwuj na insta :) To nic nie kosztuje, a nam daje powera do dalszego działania.

Powiązane produkty

Komentarze (0)
Brak komentarzy w tym momencie.
Nowy komentarz