Świat syropów Monin

Porady i ciekawostki związane z użyciem syropów w kawie, herbacie itp.

10 wyjątkowych przepisów na lemoniadę!

Aura sprzyja lemoniadowym eksperymentom! Klasyczna cytrynowa lemoniada sprawdza się zawsze i wszędzie. Jak jednak powszechnie wiadomo, nie sama cytrynową lemoniadą człowiek żyje :) Lemoniadę można przygotować bezpośrednio w szkle, specjalnym słoju z kranikiem, czy klasycznym dzbanku na wodę. Większe ilości sprawdzają się do letniego grillowania i niedzielnego obiadku z rodziną.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 128 odsłony

Zimowe propozycje od Zaparzymy.pl czyli Moninowe przepisy

Za oknem zimno, głównie bezśnieżnie choć i białego puchu się pewnie doczekamy. Nie ma więc na co czekać i trzeba się przygotować na rozgrzewanie, podgrzewanie i rozpalanie w te zimowe miesiące. Dodatkowo już niedługo Walentynki więc co tu dużo pisać wszystkie tematy rozpalania trzeba mieć opracowane do perfekcji. 

label
comment 1 komentarze
remove_red_eye 395 odsłony

Lemoniada – na ochłodę! 10 hitowych lemoniad na każdą okazję!

Okres letni to idealny czas na spotkania ze znajomymi, rodzinne imprezy czy popołudniowe grillowanie. Każdy organizator takich imprez stara się zadbać o to, aby każdy zaproszony czuł i bawił się jak najlepiej. Nieodłącznym elementem oprócz jedzenia są także napoje. Specjalnie dla Was stworzyliśmy listę "Top 10 najlepszych lemoniad" tworzonych na bazie syropów Monin.

label
comment 1 komentarze
remove_red_eye 3195 odsłony