Kawa Jamajka Blue Mountain

Ta typowa Arabica uważana jest za jedną z najlepszych kaw na świecie. Nazywana „szampanem dla kaw” posiada bogaty smak, który zapewne będą sobie cenić smakosze.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Najbliższa wysyłka już za
Nie czekaj, zamów teraz!
Wysyłka
Nazwa Czas dostawy Cena
Odbiór w sklepie 1 dzień. Odbierz osobiście w naszym sklepie na ul. Staszica 1A, 38-400 Krosno w godz. od 7 do 18 (pon-pt) oraz od 9 do 14 (sb). Za darmo!
Kurier Inpost 1-2 dni robocze. Za darmo!
Kurier Inpost - za pobraniem 1-2 dni robocze. Za darmo!
Paczkomat 1-2 dni robocze 9,90 zł

UWAGA!

W RAMACH PROMOCJI OD 5 MAJA 2019 R DO ODWOŁANIA OBOWIĄZUJE PROMOCJA - OBNIŻONY KOSZT, ABY UZYSKAĆ DARMOWĄ WYSYŁKĘ !

Teraz darmowa dostawa od 49 zł - również w przypadku pobrań!

59,00 zł brutto

Atrybuty:

Profil palenia Średnie
Pochodzenie Jamajka

Opis produktu:

Jedna z najlepszych kaw na świecie


Nazwa kawy Jamajka Blue Mountain nie jest przypadkowa. Należy się jej, ponieważ ziarna kawowca uprawiane są na wysokości 1800 m w Górach Błękitnych Jamajki. Kawę uprawia się tutaj zwykle na małych plantacjach o powierzchni 4 hektarów. Obszary te poddawane są ścisłej kontroli, aby można było uzyskać najlepszego rodzaju kawę. Kawy wyjeżdżające z Jamajki są poddawane specjalnej kontroli jakości, co daje gwarancję, że są one najwyższej klasy.


Mówi się o niej, że jest nieuchwytna. To dlatego, że nie jest wytwarzana w dużych ilościach. Uprawia się ją w jedynym miejscu na Ziemi, które spełnia niezbędne do uprawy kryteria. Dlatego też jest bardzo pożądana jako smak w najczystszej postaci. Jako jedyna jest transportowana w drewnianych beczkach, a nie w workach.

Smak i aromat kawy


Wobec ziaren kawy Jamajka Blue Mountain stosuje się palenie średnie, dzięki niemu możliwe jest osiągnięcie niesamowitego smaku.


Jamajka Blue Mountain to oryginalna kawa Arabica. To propozycja wyjątkowo łagodna. Da się w niej wyczuć delikatną owocową nutę. Ma kwaskowaty posmak, ale jest pozbawiona goryczy. Smak tej oryginalnej kawy jest bardzo złożony, rozlewa się po podniebieniu przez dłuższy czas, dając wszechstronne poczucie elegancji i najwyższej jakości. Aromat również jest bardzo silny.Przygotowanie


Można ją przygotowywać na wiele sposobów. Sprawdzi się do tego ekspres ciśnieniowy, przelewowy, kawiarka i parzenie po turecku.Dostawca kawy i wiarygodność

Kawa Jamajka Blue Mountain sprzedawana w naszym sklepie pochodzi od firmy Tommy Cafe - oficjalnego dystrybutora tej kawy. Do zakupionej kawy dołączamy kopię aktualnego certyfikatu potwierdzającego autentyczność.

Waga:

50 gPolecane produkty w kategorii  Kawa top exclusive

Komentarze: