Produkt dnia
Producenci
Dane kontaktowe

Zaparzymy.pl - sklep online

tel: 785 432 785
mail: sklep@zaparzymy.pl

Adres sklepu stacjonarnego Krosno

ul. Stanisława Staszica 1A
38-400 Krosno
tel. 507 490 257

 

Zaparzymy.pl to miejsce stworzone dla każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. U nas nie ma miejsca na przypadkowy asortyment – starannie dobieramy wszystkie produkty. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje kawa speciality dedykowana prawdziwym koneserom tzw. małej czarnej.

Kawa speciality w ofercie sklepu Zaparzymy.pl

Co właściwie kryje się za tym terminem? Są to ziarna pochodzące z jednego zbioru, charakteryzujące się pełnym bukietem smaków oraz aromatów. Jest to produkt z wyższej półki dla wyjątkowo wymagających klientów. Aby kompozycja ziaren otrzymała taki tytuł, musi ona uzyskać ponad 80 ze 100 możliwych punktów podczas specjalnej oceny Q-graderów (osoby uprawnione do oceny jakości kawy z Coffee Quality Institue).

Naszym klientom proponujemy wyjątkowe kompozycje zarówno ziarniste, jak i mielone pochodzące z upraw z Kolumbii, Etiopii, Meksyku i nie tylko. Szczegółowe informacje na temat gatunku, upraw, aromatu, smaku czy też profilu palenia znajdują się w opisie każdego produktu - zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kawy Speciality - aby otrzymać taki tytuł , kawa podczas specjalnej oceny Q-graderów (osoba uprawniona do oceny jakości kawy z Coffee Quality Institue) musi otrzymać ponad 80 na 100 możliwych punktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl